Оn-line система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України!

Оn-line система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України!
28.06.2012

Сайт http://disted.edu.vn.ua/ є складовою інформаційно-освітнього середовища, в яке автори проекту мріють "занурити" весь навчально-виховний процес у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, а згодом - у всіх школах регіону, а надалі - України. 

- Хто може користуватися системою?
Систему створено для тих, хто сьогодні навчається у школі, отримує середню освіту. Але скористатися нею може будь-хто, якщо бажає покращити свої знання з базових дисциплін шкільної програми, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Скористатися можливостями ресурсу можна, проживаючи в будь-якій країні, єдине, що потрібно, - це знання української мови. 

- Що потрібно, щоб розпочати робoту з системою? 
Для початку потрібно 
зареєструватись, зайти в систему, використовуючи свій логін та пароль (який, до речі, потім можна змінити). Ви отримаєте можливість обрати матеріал для вивчення. Ваша статистика проходження матеріалу буде збережена в системі. Запропонуйте вашому вчителю звернутися до нас, ми надамо йому доступ до вашої статистики, яка вчителем може бути врахована при оцінюванні ваших знань. 

- Що потрібно, щоб мати можливість створювати свої навчальні матеріали засобами системи? 
Для початку потрібно 
зареєструватись, зайти в систему, використовуючи свій логін та пароль. Далі звернутися листом в ЛІКТ (посилання в правій частині екрану). У листі вкажіть, хто ви і який курс плануєте створити. Лист-відповідь буде містити вичерпну інформацію. 

- Чи є можливість працювати з системою без реєстрації?
Так. Система надає можливість 
доступу без реєстрацiї. Ви можете зайти до системи і працювати з навчальними матеріалами. Статистика проходження навчальних курсів у цьому випадку не зберігається. Тому все-таки варто зареєструватись.

Джерело: http://disted.edu.vn.ua/

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014