Останній 3 день Вишкілу громадянської активності, виявився для учасників яскравим, динамічним та насиченим.

Останній 3 день Вишкілу громадянської активності, виявився для учасників  яскравим, динамічним та насиченим.
08.12.2015

Час пролетів непомітно і підійшов до завершення останній 3 день «Вишкілу громадянської активності для територіальних координаторів акції «Відповідальність починається з мене» він виявився яскравим , динамічним та насиченим.
Відкриттям для учасників став майстер-клас від Катерини Заболотної , на якому координатори для свого району виготовили унікальну символіку акції « Відповідальність починається з мене» у техніці ізонитка. 

Для кожного це був політ фантазії, розправивши крила , посміхаючись за розмовами кожен вміло впорався з роботою.
«Тільки приємні та позитивні враження,завжди заряжаєшся на таких заходах, отримуєш нові емоції, дізнаєшся щось нове. Взагалі про акцію «Відповідальність починається з мене» можу сказати, що це безумовно дуже круто, адже, варто наголошувати, що саме відповідальність починається з мене. Майстер-клас виявився для мене корисним відкриттям, нова методика, яку я планую практикувати із дітками. Хочу подякувати організаторам , такі заходи вони мотивують на нові дії!» - ділиться емоціями Молоченко Вікторія із Чечельника

Кожний із учасників наповнив свої валізи натхненням, новими знаннями і цікавими знайомствами готовими надалі разом підкорювати нові вершини.
Про це кажуть їх очі, про це кажуть їхні серця!

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014