24 грудня Відбувся останній тренінг Думай Стратегічно.

24 грудня Відбувся останній тренінг Думай Стратегічно.
28.12.2015

Думай Стратегічно - це тренінги, націлені на майбутнє: більш цілеспрямоване, практичне, успішне. Саме таким виглядає майбутнє учасників семінарів та практичних занять, організованих Вінницьким обласним молодіжним центром праці  за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.


24 грудня відбувся останній із серії тренінгів Думай Стратегічно.Цього разу ритм задала  ідейна натхненниця проекту Ірина Кілимник: «Сьогодні хочу, в першу чергу,сказати дякую Вам – тим, хто безпосередньо долучався та брав активну участь у наших тренінгах, Ви – це барви нашої країни. Також висловити подяку управлінню у справах сімї молоді та спорту облдержадміністраціїза їх підтримку  та  нашим незмінним тренерам, які надали Вам можливість  ставати  продуктивнішими!»


Серії тренінгів Думай Стратегічно вдалось поєднати 128 надзвичайно потужних, цікавих,натхнених, багатогранних, яскравих особистостей, які  мали можливість вибудувати цілий світ декорацій, випробовувати їх міцність, можливості та навчитись вміло переносити їх в життя!


Кожний тренінг є захоплюючою подорожжю для розуму і душі, яка була надзвичайною завдяки команді, що утворювалась, розмовам, посмішкам, спонтанності, фактам та неймовірній атмосфері, випромінюваній учасниками.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014