11 грудня відбулась поїздка до Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

11 грудня відбулась поїздка до Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату
13.12.2015

З радісною душею та відкритим серцем 11 грудня в рамках Всеукраїнсько їінформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулась поїздка до Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, організована управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та громадською організацією «Платформа розвитку особистості»

Заздалегідь підготовлені тренери потрапляли у відповідний клас, де,відкривши двері,на кожного із них чекала своя аудиторія. Цього дня у нашої команди було особливе завдання – подарувати щасливі миттєвості, поділитись своєю теплотою та разом виконати вітальну листівку у техніці «Ізонитка».
Для більшості вихованців це були нові вміння та знання, які вони опанували із задоволенням, їх очі сяяли від щастя. Діти здатні сприймати, відчувати, радіти, спілкуватись, дружити і випромінювати неймовірну енергію яка наповнює радістю кожного, кому довелось з ними працювати.

«Мені дуже подобається вишивати, але таке я бачу вперше, це щось особливе, хочеться навчатися ще більше! Велика подяка тим, хто це організував» - захопливо ділиться враженнями вихованка школи-інтернату Пилявець Юля.
Вклавши у майстер-клас частинку душі організаторам вдалось залишити після себе легкий шлейф казки, щоб назавжди зостатись у дитячих серцях!

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014